پیچ آهنی

پیچ hv چیست؟

وقتی صحبت از ساخت و ساز می شود، پیچ و مهره های سازه ای جزء ضروری هستند. پیچ های hv که به پیچ های heavy hex معروف هستند برای بسیاری از پروژه ها برای دوام و استحکام بهینه انتخابی مناسب است. اما پیچ شش گوش سنگین چیست؟ بیایید بررسی کنیم که چه چیزی این پیچ ها را منحصر به فرد می کند و چرا برای ساخت و ساز مهم هستند.

تولیدکننده پیچ متری

پیچ سازه چیست؟

پیچ‌های سازه، بست‌هایی با سر بزرگ‌تر از پیچ‌های شش گوش استاندارد هستند. این سرهای بزرگتر امکان اعمال گشتاور بیشتری را با آچار یا سوکت مناسب می دهند. سر سنگین تر همچنین یک سطح یاتاقان اضافی را فراهم می کند که به توزیع یکنواخت بار گیره بر روی اعضای اتصال متصل شده توسط پیچ کمک می کند.
پیچ شش گوش سنگین از فولاد کربن متوسط ​​با روکش اکسید مشکی ساخته شده است که آنها را بسیار بادوام و در برابر خوردگی مقاوم می کند. آنها تحت استانداردهای ASTM آزمایش شده‌اند، که تضمین می‌کند که الزامات عملکرد، ایمنی و کنترل کیفیت خاص را برآورده می‌کنند یا از آنها فراتر می‌روند. به این ترتیب، آنها برای هر برنامه‌ای که در آن به دوام و قابلیت اطمینان طولانی‌مدت نیاز است – مانند پروژه‌های ساخت‌وساز، انتخاب‌های مناسبی دارند!

پیچ متریک چیست؟

نحوه سایزبندی پیچ شش گوش hv

سایز بندی پیچ hv همانند پیچ شش گوش استاندارد میباشد و بصورت دو عدد بیان میشود. این دو عدد نشان گر قطر قسمت دنده شده بدنه پیچ و طول پیچ میباشد. توجه کنید که در هنگام اندازه گیری طول بدنه سر پیچ رو در نظر نگیرید. این نکته رو در نظر داشته تمام سایزبندی های پیچ و مهره برحسب واحد میلی متر بیان میشود.

پیچ آهنی
پیچ آهنی

چرا از پیچ و مهره های hv استفاده کنیم؟

پیچ‌های hv به دلیل طراحی فوق‌العاده‌شان، مزایای زیادی نسبت به سایر انواع اتصال دهنده‌ها دارند:

آنها به دلیل افزایش سطح یاتاقان و ظرفیت گشتاور بالاتر در مقایسه با پیچ های شش گوش معمولی، اتصالات قوی تری را بین اعضا پشتیبانی می کنند.
آنها به دلیل طراحی سر ضخیم ترشان بهتر از سایر اتصال دهنده ها می توانند در برابر لرزش مقاومت کنند. این آنها را برای استفاده در برنامه هایی که بارها و ارتعاشات زیادی انتظار می رود (مانند پل ها) ایده آل می کند.
از آنجایی که این اتصال دهنده ها قبلاً بر اساس استانداردهای ASTM آزمایش شده اند، می توانید مطمئن باشید که پروژه شما تمام الزامات ایمنی را برآورده می کند!
پیچ‌های شش‌ گوش سنگین، پیچ‌های دارای سرهای شش ضلعی بزرگ هستند.
آنها معمولا از فولاد کم کربن یا فولاد ضد زنگ ساخته می شوند.
پیچ های شش گوش سنگین در کاربردهای مختلف ساختمانی، خودروسازی و صنعتی استفاده می شود.
پیچ های شش گوش سنگین در اندازه های مختلف با قطر ۱/۲ اینچ تا ۳ اینچ موجود است.
آنها همچنین می توانند به صورت سفارشی ساخته شوند تا نیازهای خاص یک برنامه را برآورده کنند.

خرید پیچ متری

خرید پیچ و مهره hv

اگر به دنبال پیچ و مهره ای بی کیفیت هستید و تنها قیمت مدنظر شما است، ما اصلا گزینه مناسبی برای شما نیستیم. جهت خرید پیچ و مهره با شماره تماس های موجود در وب سایت ارتباط برقرار کنید کارشناسان ما در اولین فرصت شما را راهنمایی خواهند کرد.