ساختار و مشخصات لوله قطره چکان دار

لوله قطره چکان دار

 

ساختار و مشخصات لوله قطره چکان دار :  در ساخت لوله دریپردار از دو لایه استفاده می شود که معمولا لایه ای قهوه ای یا ارغوانی رنگ بر روی لایه مشکی قرار می گیرد تا مقاوت لوله را در برابر مواد شیمیایی و پرتوهای فرابنفش بالا ببرد. این رنگ بندی با توجه به محل مصرف و شرایط محیط انتخاب می شود.

 

پیچ متریک

 

این لوله به گونه ای طراحی شده است که حتی در مسیرهای نا هموار، غیر مسطح و در شرایط کاهش فشار آب، همواره میزان آبدهی در تمامی سطح لوله بصورت یکسان و یکنواخت تنظیم باشد.

 

لوله قطره چکان دار

دارای قطره چکان هایی با قابلیت جبران کننده فشار هستند که به فاصله ۳۰ الی ۱۰۰ سانتی متری از یکدیگر تعبیه می شوند که هر قطره چکان در فشار بین ۰٫۷ تا ۴٫۱bar بین ۲٫۳ تا ۳٫۵L/h می باشد.لوله ها با دبی خروجی ۴ لیتر و ۸ لیتر نیز تولید می شود.

 

خرید پیچ متریک

دیافراگم قطره چکان ها به گونه ای طراحی شده است که دارای یک رگولاتور فشار با خاصیت ارتجاعی است که به هنگام گیر کردن ناخالصی و آشغال در قسمت خروجی، امکان خود شوینده بودن قطره چکان را فراهم می کند.

برای آن که میزان ورود ناخالصی و آشغال به قطره چکان حداقل گردد، باید ورودی قطره چکان با دیواره خط لوله در یک راستا قرار بگیرد

 

ساختار و مشخصات لوله قطره چکان دار

 

تولید کننده پیچ متری